Samodzielnie rozwiązuje swoje problemy. Zeszyt Ćwiczeń Psychologicznych.

0.00  z VAT

To cyfrowy przewodnik zaprojektowany, by wspierać Cię w rozwiązywaniu życiowych wyzwań. Możesz pracować nad nim elektronicznie, a możesz wydrukować. Poznaj kreatywne podejście do problemów. Ten zeszyt łączy w sobie ćwiczenia na rozwój myślenia i świadome działanie. Bez względu na to, czy jesteś nastolatkiem lub nastolatką, albo dorosłą osobą, to ten zeszyt stanie się Twoim kompanem w podróży przez życiowe labirynty, oferując przestrzeń na własne odkrycia i rozwiązania. Otwórz umysł i przygotuj się na transformację, ponieważ ta podróż do skutecznego radzenia sobie z trudnościami zaczyna się teraz.

Dane produktu:

Plik PDF do pobrania i samodzielnej edycji na komputerze lub do wydruku

Liczba stron: 12

Produkt darmowy

Kategoria:

Opis

Idealny dla osób w każdym wieku, poszukujących skutecznych metod na poprawę jakości życia, zwiększenie samodzielności w rozwiązywaniu problemów oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Szczególnie polecany dla młodzieży, dorosłych, coachów, psychologów do pracy z Klientami.

O autorce

Zeszyt ćwiczeń został opracowany przez Annę Gopaniuk – doświadczoną psycholog, twórczynię Gabinetu Psychologicznego – Psychologia Zdrowia, a także pielęgniarkę z czynnym prawem do wykonywania zawodu. Na co dzień pomaga ludziom wspólnie rozwiązując ich problemy, ale też pomaga w osiąganiu lepszego samopoczucia i pełniejszego życia.  Ćwiczenia, które są w zeszycie odzwierciedlają jej wiedzę i zrozumienie potrzeb ludzkiego umysłu.