Promocja!

[Ebook] Twoja życiowa rewolucja – Odzyskaj młodość i energię

Original Cena was: 19.99 zł.Current Cena is: 14.99 zł.

W tym e-booku znajdziesz kluczowe informacje, dzięki którym odzyskasz młody wygląd, energię i wspaniałe samopoczucie. A w szczególności dowiesz się jak:

  • rozpędzić swój organizm do chudnięcia w 21 dni!
  • pozbyć się otyłości i nadwagi raz na zawsze
  • wstawać rano wypoczętym i zadowolonym
  • poprawić swój nastrój
  • zmaksymalizować swoją odporność
  • zyskać energię do działania
  • odzyskać utraconą młodość
  • poprawić swoje zdrowie
  • wykorzystać pełen potencjał swojego organizmu
Kategoria:

Opis

Co znajdziesz w e-booku?

Czy znasz pojęcie rewolucji życiowej? Jeśli jest ci to termin całkowicie obcy, być może czas, aby sięgnąć po tego e-booka, w którym dzielę się z Tobą 10 latami swoich doświadczeń. W mojej publikacji “Twoja życiowa rewolucja – Odzyskaj młodość i energię” odkryjesz wyjątkowe metody, dzięki którym odzyskasz młodość, pełną energię, a także pozbędziesz się wielu dolegliwości, które mogą cię męczyć.

Rewolucja życiowa to termin związany ze sferą szeroko pojętego zdrowia i dobrostanu. Określa styl życia, dzięki któremu każdy człowiek jest w stanie optymalnie wykorzystać fizyczne i psychiczne możliwości swojego organizmu. W e-booku jasno przedstawiam procesy, które wpływają na proces starzenia się, utraty energii, a także pokazuję, jak możesz wprowadzić pozytywne zmiany, aby cieszyć się młodzieńczą siłą przez długie lata.

Omawiam korzyści płynące ze zmiany stylu życia, diety, zmniejszenia liczby posiłków, porzucenia złych nawyków. Dzięki korzystaniu z moich wskazówek, możecie poczuć się pełnymi energii ludźmi z lepszym samopoczuciem. Bowiem zyskacie świadomość, jak pracować nad kondycją własnego organizmu, a także jak w krótkim czasie zwiększyć swoje sprawności oraz możliwości intelektualne.

O autorze

Kamil Gopaniuk, rocznik 1986 – dziennikarz, przedsiębiorca, szczęśliwy mąż i ojciec. Na koncie mam tysiące publikacji w gazetach, portalach internetowych i czasopismach naukowych. Ten e-book jest podsumowaniem lat 2008- 2018, gdy zaliczyłem otyłość, alergie, choroby, brak energii i fatalny wygląd. Czy ty też potrafisz się obudzić od razu zmęczona lub zmęczony? Ciągle musisz brać jakieś tabletki, wydaje ci się że jesz zdrowo a nie chudniesz? 10 lat mi zajęło rozpoznać wszystkie procesy, które rządziły moim organizmem. Dziś jestem wolny od tego wszystkiego, co mnie męczyło. Ciebie też uwolnię.

Może spodoba się również…